648 ₴
628,56 ₴
Маска зварювальника Nowa W-3550 PROFESSIONAL — це високоефективний засіб індивідуального захисту нового покоління, розроблений для професійних зварювальників та майстрів, які цінують безпеку та комфорт. Завдяки світлофільтру типу «хамелеон», маска автоматично затемнюється при виникненні зварювальної дуги, що дозволяє виконувати роботу без перерв на підняття та опускання щитка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Час спрацьовування | 35 мс |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Вага | 0.64 кг |
| Кількість підтримуваних сенсорів | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 335 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 93 мм |
| Ширина оглядового вікна | 43 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Висота світлофільтру | 9 мм |