

416 ₴
395,20 ₴
Моноліт РЦ — це найпопулярніші електроди з рутил-целюлозним покриттям, які заслужили довіру як професіоналів, так і домашніх майстрів завдяки надзвичайно легкому користуванню.
Сфера застосування:
Призначені для ручного дугового зварювання конструкцій із низьковуглецевих сталей (водопровідні труби, металеві каркаси, огорожі, сільськогосподарська техніка тощо).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | PlasmaTec |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях |
| Максимальний зварювальний струм | 110 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 70 А |
| Вага упаковки | 2.5 кг |
| Товщина електрода | 3 мм |