
172 ₴
Секатор Gartner 175 мм значно полегшить Вашу роботу в саду. Він виконаний з легкого, але міцного металу, а леза виготовлені з карбонової сталі, мають довжину 50 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 50 мм |
| Максимальний діаметр реза | 12 мм |
| Загальна довжина | 175 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Призначення | Для винограду |
| Конструкція | Площинні (обвідні) |
| Матеріал рукоятки | Метал |