45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Диск виготовлений з корунду класу А із вмістом чистого оксиду алюмінію 92-96%. Сітка диска подвійна армована, з якісного скловолокна.
Диск має високий виробничий ресурс, не допускає торцевого та радіального биття.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zenit |
| Страна производитель | Китай |
| Вид обработки | Продольное пиление, Поперечное пиление, Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внешний | 230 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Металл |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |